Bengalijos katės

Apie veislę

Bengalijos katė savo išvaizda primena laukinius leopardus, todėl ji nepalieka abejingų ir dažnai vadinama "mini leoparduku". Bengalijos kačių istorija prasidėjo 1984 m. kai "susidraugavo" naminė katė su Azijos leopardine kate.

Bengalės atrodo iš tiesų egzotiškai - dėmėtas trumpas plaukas arba vidutinio ilgumo, šilkinės tekstūros kailis ir raumeninas kūnas. Kailiukas būna rudas dėmėtas arba snieginis dėmėtas. Galva yra pleišto formos su plačia, laukinėms katėms būdinga nosimi. Akys taip pat didelės, ovalios ir itin ryškios. Jas dar pabrėžia juoda apvedanti linija, primenanti makiažą.

Bengalijos katės aktyvios, triukšmingos ir labai gudrios katės, mėgsta žmonių kompaniją. Stebėdamos Jus išmoksta atsidaryti spintos, kambario duris ir netgi langus. Kartu su Bengalijos kate nenuobodžiausite, nes ji mėgsta įvairius užsiėmimius: žaidimus, vaikščiojimą su pavadėliu ir netgi taškymąsi vandeniu. Bengalijos katės yra puikūs gyvūnai aktyviems žmonėms.

LGAC straipsnis: Kuo skiriasi veislinis kačiukas su dokumentais nuo kačiuko be dokumentų?

Mūsų Bengalijos katinas

Nuotraukoje - veislyno "Rulana" katinas Junior čempionas Roberto Tinuchio


Mūsų Bengalijos katė

Nuotraukoje - veislyno "Rulana" katė Bengamur Juliette!

Nuotraukoje - veislyno "Rulana" katinas LEON
 Nuotraukoje - veislyno "Rulana" katė Missery Jessy (reto atspalvio)


Nuotraukoje - veislyno "Rulana" katinas LUIS ( reto atspalvio)Spauda apie veislyną "Rulana": Kačių parodoje išrinktas labiausiai panašus duetas